Fitness STYLEWieliczka.

Dbamy o Twoje zdrowie i kondycję fizyczną

Fitness-Style tworzą fantastyczni instruktorzy, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, uśmiechnięci i zawsze gotowi do pomocy.

Naszym klientom pomagamy znaleźć ich własną, zdrową drogę przez życie bo zapewniamy przyjazną atmosferę oraz miłą i fachową obsługę. Cieszymy się na każdą nową osobę, która chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, poprawić sylwetkę lub po prostu odprężyć się po stresującym dniu pracy.

Poznaj nazych instruktorów

Fitness Wieliczka

Monika Duda-Piecuch

Założycielka Fitness-Style. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego kierunek Turystyka i Rekreacja ze specjalnością rekreacja ruchowa, ukończyła studia podyplomowe- Wychowanie Fizyczne. Posiada państwowy kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktora narciarstwa-specjalność narciarstwo zjazdowe. Fitness to nie praca, a sposób na życie. Z fitnessem związana od 2003 roku. Chcąc prowadzić zajęcia na wysokim poziomie, ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i konwencjach fitness.. Od najmłodszych lat związana ze sportem, bez którego nie wyobraża sobie życia, stąd pomysł założenia małego klubu fitness, w którym może dzielić się i zarażać swoją pasją jaką jest fitness. Praca z ludźmi, dawanie im radości jest dla niej ogromną satysfakcją. Zawsze uśmiechnięta wyróżnia się żywym temperamentem, znakomitym poczuciem humoru, dużą wyobraźnią ruchową i kreatywnością zabawnej i oryginalnej lekcji. U innych ceni sobie otwartość, szczerość i pracę nad własną osobą, czego wymaga również od siebie. W pracy instruktora kocha uśmiech pojawiający się na twarzach osób z nią ćwiczących oraz zmęczenie i odprężenie, jakie odczuwa razem z nimi po wysiłku.


Zumba Wieliczka

Aneta Hardyń

Na co dzień - lider zespołu w międzynarodowej korporacji, w życiu - zakochana w tańcu i swoim synu. Od najmłodszych lat interesowała się sportem, w szkole podstawowej i liceum trenowała siatkówkę. Po zdaniu matury szukała alternatywy na różnych zajęciach fitness i wtedy trafiła na zumbę. Od pierwszej minuty pokochała jej rytmy i w niecały rok później zdobyła uprawnienia instruktora. Z czasem do głosu zaczęła dochodzić chęć wzmocnienia ciała i wtedy pojawiły się zajęcia z tańca na drążku pionowym. Od tamtej pory swój wolny czas dzieli miedzy dwie pasje - zumbę i pole dance.


Aerobic w Wieliczce

Monika Michałek

Absolwentka AWF w Krakowie , dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Podczas zajęć najważniejsze jest dla niej przyjemność i satysfakcja czerpana z ruchu, rezultaty wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo treningu. Uśmiech i zadowolenie klientek motywują ją do dalszego rozwoju. Z pasją doskonali swoje umiejętności podczas szkoleń , warsztatów i konwencji fitness. Pasjonatka zdrowego żywienia, dobrej muzyki i filmu oraz wypraw górskich.


Pilates Wieliczka

Paulina Duda

Uczennica studia baletowego opery krakowskiej, obecnie ubiegająca się o tytuł zawodowego tancerza. Od 4 roku życia jest związana z tańcem klasycznym jak również z innymi formami : modern dance, tańce ludowe, historyczne jak również charakterystyczne ( hiszpańskie, węgierskie, rosyjskie). Z miłości do tańca i z chęci udoskonalania tej formy Paulina została instruktorką Pilates. Nowe osiągnięcie przerodziło się w pasję. Pilates wymaga dużej świadomości ciała, zaangażowania oraz techniki. Bez wątpienia nasza instruktorka, umie przekazać wiedzę i nauczyć jak dbać o sylwetkę, piękną posturę i świadomość własnego ciała. Jako tancerka klasyczna oraz instruktor Pilates doskonale wie, czego potrzebuje nasze ciało.