Fitness STYLEWieliczka.

Zajęcia Mentalne

Czyli zdrowie na pierwszym miejscu!


Jednym z głownych atutów naszego klubu są profesjonalne zajęcia mentalne, bazujące na technice Jospeha Pilatesa, polecane dla wszystkich nie zależnie od wieku i sprawności fizycznej.

Pilates to profilaktyka jak również zapobieganie. Przy dzisiejszym tempie życia, gdy nie mamy czasu zadbać o własne zdrowie często spotykamy się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa, prowadzącymi do zniekształceń sylwetki. Zajęcia, które oferuje nasz klub pomogą zrozumieć schemat działania naszego ciała i ułatwią pracę nad poprawą komfortu życia. Pilates pozwoli nam zniwelować dysharmonie mięśniowe jak również wzmocni i poprawi pracę naszych mięśni. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tego typu zajęciami, szybko przekonują się o tym, jak łatwo można wyrzeźbić sylwetkę nie ingerując przy tym w aparat ruchowy.

Na zajęciach ze zdrowego kręgosłupa uczymy się jak niwelować dolegliwości bólowe związane z codzienną pracą, wzmacniamy mięśnie głębokie by zapobiegać różnym problemom.

Streching czyli ćwiczenia, o których nigdy nie powinniśmy zapominać! Rozciąganie pomaga nam wzmocnić i uelastycznić aparat stawowy. Zmniejszamy ryzyko pojawienia się kontuzji i napięcia mięśniowego. Dzięki solidnemu rozciąganiu poprawimy jakość i świadomość naszego ruchu, co pozwoli w szybkim tempie wskakiwać na wyższe etapy i poziomy trudności w ćwiczeniach.

Zachęcamy i zapraszamy!
pilates fitness wieliczka

Ciało i dusza

Instruktorka zajęć mentalnych - Paulina Duda

pilates fitness wieliczka pilates fitness wieliczka pilates fitness wieliczka

Ćwiczenia z wykorzystaniem różnych przyrządów : duże piłki, piłki redondo, taśmy, rollery. Oferujemy zestawy ćwiczeń o różnym stopniu trudności, więc każdy znajdzie coś dla siebie.