Fitness STYLEWieliczka.

PILATES DANCE

Ćwiczenia i taniec w jednym!


Jednym z głownych atutów naszego studio są profesjonalne zajęcia mentalne, bazujące na technice Josepha Pilatesa, polecane dla wszystkich nie zależnie od wieku i sprawności fizycznej.

Pilates DANCE jest to autorski program zajęć naszej instruktorki Pauliny Duda, bazujący na technice Pilates, poszerzony o elementy tańca klasycznego i modern dance. Program ten sprawi, że Twoje ciało nie tylko się wzmocni i wyrzeźbi, ale poczuje harmonię i lekkość. Ćwiczenia dopasowane do rytmu muzyki pozwolą wyzwolić emocję i sprawią, że Twoje ciało nabierze płynności ruchów.

Dla kogo zajęcia? Pilates Dance to program dla WSZYSTKICH. Jeśli martwisz się, że nigdy nie tańczyłaś i sobie nie poradzisz to przyjdź na zajęcia i przekonaj się sama. Ta forma zajęć nie zmusi Cię do nauki trudnych układów i skomplikowanych kroków. W Pilates Dance będziemy pracować nad harmonią, płynnością ruchu, elastycznością ciała. Chodzi o to, aby wyciszyć swój organizm, pozbyć się stresu, zrelaksować w rytm muzyki a przy tym wyćwiczyć i zmęczyć ciało.

Pilates Dance to ciało, muzyka, umysł i dusza!
Zachęcamy i zapraszamy!

pilates fitness wieliczka

Ciało i dusza


Instruktorka zajęć mentalnych - Paulina Duda


pilates fitness wieliczka pilates fitness wieliczka

Paulina Duda to licencjonowana instruktorka Pilates, trener personaly oraz zawodowa tancerka. Niejednokrotnie można było ją spotkać na deskach Opery Krakowskiej. Taniec klasyczny, taniec współczesny oraz PILATES to nie tylko jej praca, ale i PASJA. Praca nad własnym ciałem oraz przekraczanie swoich możliwości i barier, a do tego rozwój mentalny to najważniejsze cechy jej zajęć.