Fitness STYLE Wieliczka.

Oferta zajęć fitness

Klub Fitness-Style zrodził się z pasji do ruchu.

Działamy od 2009 roku, chociaż pierwsze kroki stawialiśmy już w 2003 roku. I od tamtej pory przyświecał nam jeden główny cel. Chcieliśmy pokazać innym jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna i ile może sprawiać przyjemności. Będąc świadomymi wielkiego wpływu aktywności i wysiłku fizycznego na samopoczucie stworzyliśmy klub w których oprócz kompetentnego podejścia do treningu chcemy zarazić każdego zdrowym stylem życia i umiejętnością cieszenia się ruchem. Staramy się systematycznie wprowadzać nowe, ciekawe formy ćwiczeń dostosowując plan zajęć do aktualnych potrzeb.


Zajęcia mentalne kliknij tutaj

Pilates Dance - zajęcia autorskie kliknij tutaj

Aerobic w Wieliczce

Zgrabna Sylwetka / Body Ball

To forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić górne i dolne partie ciała. Systematyczne ćwiczenia zapewnią zgrabną sylwetkę, jędrne uda i pośladki, płaski brzuch oraz przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Na zajęcia wykorzystane są przede wszystkim duże piłki, ale również inne sprzęty takie jak step, ciężarki ,taśmy w zależności od przygotowanego przez instruktorkę treningu. Urozmaicona forma powoduje, że zajęcia te nigdy się nie nudzą przynosząc zarazem świetne efekty. Wspaniały trening kondycyjny i ogólnorozwojowy, poprawiający naszą równowagę i siłę wewnętrzną. Trening polecany zdecydowanie dla wszystkich.

Zumba w Wieliczce

ZUMBA

To zainspirowane rytmami latynoskimi niesamowite połączenie tańca i fitness. ZUMBA jest łatwa dla wszystkich. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Zumba jest znakomita dla umysłu, duszy i ciała a przede wszystkim... uzależnia! Na tych zajęciach wypocicie się, spalicie mnóstwo kalorii, poprawicie koordynację ruchową, nabierzecie pewności siebie i wyzwolicie endorfiny – hormony szczęścia. Polecana dla wszystkich. Trening polecany zdecydowanie dla wszystkich.

Body Shape w Wieliczce

PILATES & stretching

Ćwiczenia bazujące na metodzie PILATES nastawione na rozciągnięcie poszczególmych partii mięśniowych. Celem zajęć jest uelastycznienie ciała, pozbycie się dysproporcji mięśniowych, bólu oraz zniwelowanie możliwości kontuzji. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania.

Pilates w Wieliczce

Zdrowy Kregosłup & PILATES

Zajęcia wzmacniają mięśnie stabilizujące kręgosłup, to forma ćwiczeń fitness przeznaczona dla wszystkich, którzy profilaktycznie chcą dbać o swoją postawę i kręgosłup. Bez obciążania stawów, bez podskoków i bez dynamicznych ruchów. Ćwiczenia wzmacniają głównie mięśnie głębokie, wykonywane precyzyjnie, powoli i w pełnym skupieniu przy spokojnej muzyce. Polecane dla wszystkich którzy preferują spokojne formy zajęć niezależnie od wieku i zaawansowania.

Gimnastyka dla kobiet w ciąży w Wieliczce

PILATES Level - 1

Pilates Level 1 - zajęcia skierowane do wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw prawidłowego ćwiczenia metodą Pilates, jak również dla tych, którzy chcą udoskonalać i poprawić swoje umiejętności. Na zajęciach nauczysz się kontrolować ciało oraz oddech. Poznasz tajniki metody i zdobędziesz potrzebną wiedzę do dalszego kształtowania swojej sylwetki i postawy. Zajęcia sprawią, że bez trudu przekonasz się o wspaniałych właściwościach ćwiczeń Pilates, które wyzwolą w Tobie chęć dalszego doskonalenia i zwiększania możliwości własnego ciała.