Fitness STYLE Wieliczka.

Oferta zajęć fitness

Klub Fitness-Style zrodził się z pasji do ruchu.

Działamy od 2009 roku, chociaż pierwsze kroki stawialiśmy już w 2003 roku. I od tamtej pory przyświecał nam jeden główny cel. Chcieliśmy pokazać innym jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna i ile może sprawiać przyjemności. Będąc świadomymi wielkiego wpływu aktywności i wysiłku fizycznego na samopoczucie stworzyliśmy klub w których oprócz kompetentnego podejścia do treningu chcemy zarazić każdego zdrowym stylem życia i umiejętnością cieszenia się ruchem. Staramy się systematycznie wprowadzać nowe, ciekawe formy ćwiczeń dostosowując plan zajęć do aktualnych potrzeb.


Zajęcia mentalne kliknij tutaj

Aktywna mama - gimnastyka dla kobiet w ciąży kliknij tutaj

CrossFitness - trening funkcjonalny kliknij tutaj

Brzuch Pośladki Uda

Body BPU (brzuch, pośladki, uda)

Zajęcia mające charakter wzmacniająco - kształtujący. Podczas treningu zwraca się szczególną uwagę na partie mięśniowe brzucha, pośladków i ud. Lekcja składa się z ćwiczeń wykonywanych w postawie oraz w leżeniu na matach. Mogą się pojawiać proste układy choreograficzne. Podczas zajęć stosowane są dodatkowe obciążenia jak stepy, taśmy, piłki, gumy oraz hantle modelujące górne partie ciała. Polecane dla osób, które nie lubią skomplikowanej choreografii. Znakomita forma, jeśli właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem.

Aerobic w Wieliczce

Zgrabna Sylwetka / Body Ball

To forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić górne i dolne partie ciała. Systematyczne ćwiczenia zapewnią zgrabną sylwetkę, jędrne uda i pośladki, płaski brzuch oraz przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Na zajęcia wykorzystane są przede wszystkim duże piłki, ale również inne sprzęty takie jak step, ciężarki ,taśmy w zależności od przygotowanego przez instruktorkę treningu. Urozmaicona forma powoduje, że zajęcia te nigdy się nie nudzą przynosząc zarazem świetne efekty. Wspaniały trening kondycyjny i ogólnorozwojowy, poprawiający naszą równowagę i siłę wewnętrzną. Trening polecany zdecydowanie dla wszystkich.

Step w Wieliczce

Step & BPU Ekspress

Lekcja w postaci układu choreograficznego nastawiona na spalanie tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem stepu przeplatana ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, poprawiającymi kondycję fizyczną, wzmacniającymi i ujędrniającymi wszystkie grupy mięśniowe także brzucha.

Zumba w Wieliczce

ZUMBA

To zainspirowane rytmami latynoskimi niesamowite połączenie tańca i fitness. ZUMBA jest łatwa dla wszystkich. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Zumba jest znakomita dla umysłu, duszy i ciała a przede wszystkim... uzależnia! Na tych zajęciach wypocicie się, spalicie mnóstwo kalorii, poprawicie koordynację ruchową, nabierzecie pewności siebie i wyzwolicie endorfiny – hormony szczęścia. Polecana dla wszystkich. Trening polecany zdecydowanie dla wszystkich.

Body Shape w Wieliczce

Body Shape & stretching

Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy, taśmy lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Całość zajęć zakończona krótkim stretchingiem.

Pilates w Wieliczce

Zdrowy Kregosłup & Pilates

Zajęcia wzmacniają mięśnie stabilizujące kręgosłup, to forma ćwiczeń fitness przeznaczona dla wszystkich, którzy profilaktycznie chcą dbać o swoją postawę i kręgosłup. Bez obciążania stawów, bez podskoków i bez dynamicznych ruchów. Ćwiczenia wzmacniają głównie mięśnie głębokie, wykonywane precyzyjnie, powoli i w pełnym skupieniu przy spokojnej muzyce. Polecane dla wszystkich którzy preferują spokojne formy zajęć niezależnie od wieku i zaawansowania.

Fitness Wieliczka

Płaski brzuch

Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i Zajęcia modelująco-spalające, skonstruowane w oparciu o zestaw starannie dobranych ćwiczeń angażujących wszystkie mięśnie brzucha oraz sąsiadujące grupy mięśniowe. Są to zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. Modeluj swoją talię i jednocześnie pozbywaj się nadmiaru kalorii! Trening gwarantuje zmniejszenie obwodu talii. Na zajęciach wykorzystywany jest trening interwałowy, który polega na przeplataniu ćwiczeń na wysokim poziomie intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Służy poprawie wydolności, sprawności fizycznej, jak również stanowi skuteczne rozwiązanie w walce ze zbędnymi kilogramami. Stosowanie zamiennej intensywności w treningu jest metodą niezwykle efektywną jeżeli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

Gimnastyka dla kobiet w ciąży w Wieliczce

Gimnastyka Level 1 + Aktywna mama w ciąży

Program ten obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami Body Ball, Pilates i Jogi. Jest to bezpieczna gimnastyka dla kobiet zaczynających przygodę z fitnessem, powracających po kontuzjach oraz oczekujących maleństwa. Zajęcia mają za zadanie przygotować kobiety w ciąży do trudów porodu i zapewnić im szybszy powrót do formy w okresie połogu.